text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

        Jei norite smagiai praleisti laiką ,,SOLO LATINO“ šokiuose , tai tik su Neringos šokių studijos merginomis, moterimis. Kiekviena drąsiai teigia, kad gyvena sportiškame gyvenime. Kurios šoka po vieną ar nori išmokti šokti, patobulinti šokių techniką, grakštumą, rankų linijas, ir sužinoti kitas moteriškas subtilybes šokiuose. Pamokose šokame ne tik Lotynų Amerikos šokius, bet taip pat kūno judesius tobuliname šokant salsą, tango, čia čia čia ir kitus šokius. Pamokų metu gauname ne tik puikų energijos užtaisą visai dienai, bet taip pat išmokstame judėti Latino ritmu. Tad vyko susitikimas 2020 m vasario 13 d. prieš Šv. Valentino dieną, kur pasivaišinome skaniu pyragu geroje supančioje aplinkoje. Buvo geros nuotaikos praleidimas.
Galimybė pasijusti jaunam, sveikam, užmiršti visus rūpesčius. Mes pačios sukuriam sau džiaugsmą. Pas mus daug nuoširdumo, šypsenų, skambių pokalbių, energijos.
Tad nuoširdžiai dėkojame Neringos šokių studijos vadovei Neringai Šlopšnienei už rūpestį, kantrybę.
Tradiciškai Mirklių kaimo bendruomenė kiekvienais metais dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2019 “, tad konkurso pagrindinis tikslas šviesti bendruomene ir šokėjas, taip pat saugaus eismo klausimais. Siekiama skatinti visus saugiai elgtis kelyje. Vyko viktorina. Bendruomenės pirmininkė išdalino šviesą atspindinčias liemenes, atšvaitus, bei kitas priemones, kad būtų matomos kelyje.

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė
Gražina Andraitienė