text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

2017 m. birželio 10 d. vyko Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenėje ,,Saugokime save ir kitus” tradicinis renginys. Nuo ankstyvo ryto rinkosi organizatoriai. Sankryžose buvo statomos rodyklės, stendai kur vyks renginys.
Buvo ruošiama vykimo dviračiais trasa, krepšinis, smiginis, stalo tenisas, dviračių kliūčių ruožas ,,Dviračių labirintas“ , netradicinis žaidimas smagusis labirintas ir tinklinis. Dalyviai tuoj pat išbandė šias sporto šakas.
Į renginį atvyko pasveikinti LR Seimo vicepirmininko A. Nekrošiaus padėjėja ir Lenkelių kaimo bendruomenės pirmininkė Skaidrutė Žuvelaitienė pasveikino ir pristatė netradicinei sporto šakai ,,Dviračių labirintas“ prizą. Kurį ir laimėjo iš Raseinių rajono vaikų globos namų Titas.
Atvyko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato vyriausias tyrėjas Darius Jonaitis su jaunaisiais policijos rėmėjais. Kuriuos smagiomis melodijomis visus pasitiko Mirklių kaimo kapela.
Dalyvavo Raseinių rajono globos vaikučiai. Norgėlų bendruomenės nariai, SB ,,Prabauda” ir Mirklių kaimo bendruomenės nariai. Dauguma dalyvių atvyko su dviračiais. Tradiciškai Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė pasveikino vaikus su Tarptautine vaikų gynimo diena vasaros pradžia – tai atostogų, pramogų, linksmybių metas, ir taip norėtųsi, kad visų Lietuvos vaikų vaikystė tokia ir būtų – kupina kuo spalvingesnių įspūdžių, džiaugsmo, nuoširdaus vaikiško juoko. Padėkojo visiems susirinkusiems . Savo kūrybos eilėraštį apie eismo saugumą sukūrė ir perskaitė Raminata.
Pareigūnas Darius Jonaitis atvyko su jaunaisiais policijos rėmėjais. Visus susirinkusius pasveikino su šia gražia švente ir paaiškino, kaip saugiai elgtis gatvėje, pėsčiųjų perėjoje. Pravedė instruktažą kaip saugiai vasaros metu reikia laikytis eismo taisyklių važiuojant dviračiu, kaip saugiai važiuoti dviračiais kolonoje.
Visi dalyviai lydint policijos automobiliui važiavo iki Vilniaus gatvės ir atgal. Visiems dalyviams kurie neturėjo, buvo išdalinti pirmininkės atšvaitai ir liemenės visi dalyviai , dalyvavo ne tik dviratininkai, bet ir vaikučiai sėdintys vežimėliuose , nusifotografavo prie policijos automobilio, nes Mirklių kaimo bendruomenė nuo įsikūrimo 2014 metų dalyvauja konkurse ,,Eimo saugumas bendruomenėse” http://www.eismosaugumasbendruomenese.lt/. Policijos pareigūnas Darius Jonaitis visiems pravedė su policijos jaunaisiais rėmėjais viktoriną, po to visi linksmai nusitekę vyko prie sportinių rungčių. Aktyviai dalyvavo sportinėse rungtyse ne tik vaikučiai, bet ir tėveliai. Po sportinių rungčių visi buvo pakviesti vaišintis tradicine koše, kur kasmet vaišina Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė. Buvo ir pagamintas vaikučiams specialus šviesoforo ženklu papuoštas tortas. Komisija suvedė sportinių rungčių rezultatus. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, padėkomis ir suvenyrais, taip pat Mirklių kaimo bendruomenės ženkliukais su bendruomenės atributika.
Renginio metu taip pat buvo vykdoma akcija-atrakcija ,,Vairuoju blaivus, nes myliu jus”.
Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems atvykusiems svečiams , policijos pareigūnams, bendruomenės nariams ir muzikantams, globos vaikų namų vaikučiams. Visiems dalyviams dalyvavusiems renginyje ir padėjusiems organizuoti renginį.

Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė