text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

2020 m. birželio 7 d. lietus šventės nesugadino. Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenėje, išpuoštame balionais, gėlėmis vyko tradicinė ,,Saugokime save ir kitus“ šventė, o pasitiko visus vaikučius, jų tėvelius ir močiutes perkūnija, škvalas , bet neišgąsdino atvykusių dalyvių. Tuo metu visus pasveikino Neringos šokių studijos patys mažieji šokėjai ir bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė. Prisilaikant visų pandemijos karantino taisyklių, buvo paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Kad ir nevykome dviratukais, vis tiek buvo pravestas instruktažas, kaip saugiai vasaros metu reikia laikytis eismo taisyklių važiuojant dviračiu, kaip saugiai važiuoti dviračiais kolonoje. Visiems dalyviams kurie neturėjo, buvo išdalinti pirmininkės atšvaitai, liemenės . Buvo pravesta viktorina .
Aktyviai dalyvavo sportinėse rungtyse , kai kurios rungtys vyko po pastoge: šaškės, smiginis, kamuoliukų metimas, stalo tenisas, o apstojus lietučiui krepšinio baudų metimas. Buvo tradicinis važiavimas, kliūčių ruožas dviratukais , ją išbandė vaikučiai, bei suaugusieji. Vėliau nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais, medaliais, taurėmis, prizais, prisiminimo dovanėlėmis. Karantino metu vyko du nuotoliniu būdu tradiciniai ,,Paukščiai sugrįžta į Mirklius ir ,,Pavasaris Mirkliuose“ renginiai- tai šios šventės metu visi dalyvavę –buvo apdovanoti dovanėlėmis. Po šventės visi vaišinomės koše, saldumynais.
Noriu nuoširdžiai padėkoti Raseinių rajono savivaldybės administracijai, Raseinių rajono kultūros centrui, Raseinių sen.seniūnui Rolandui Klusui , Neringos šokių studijos vadovei Neringai Šlopšnienei, Fotografui Mindaugui Tučui, Raseinių pagalbos šeimai namams auklėtojai Sonatai ir vaikučiams, UAB ,, Raseinių komunalinės paslaugos“, Alio, Raseiniai ir bendruomenės nariams ir visiems dalyvavusiems šiame renginyje už šiltą, gražų bendravimą.

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės
pirmininkė Gražina Andraitie