text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

2018 m. birželio 10 d. vyko tradicinis renginys Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenėje Lietuvos šimtmečiui ,,Saugokime save ir kitus” .
Atvyko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai vyriausias tyrėjas Darius Jonaitis ir bendruomenių pareigūnė Giedrė Deveikienė. Jie kartu atsivežė ir atšvaitą. Kuriuos smagiomis melodijomis visus pasitiko Mirklių kaimo kapela vadovaujama Konstantino Kružiko.
Dalyvavo Raseinių rajono globos namų vaikučiai. Dauguma dalyvių atvyko su dviračiais. Tradiciškai Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė pasveikino vaikus su Tarptautine vaikų gynimo diena vasaros pradžia – tai atostogų, pramogų, linksmybių metas, ir taip norėtųsi, kad visų Lietuvos vaikų vaikystė tokia ir būtų – kupina kuo spalvingesnių įspūdžių, džiaugsmo, nuoširdaus vaikiško juoko. Padėkojo visiems susirinkusiems.
Pareigūnai taip pat visus susirinkusius pasveikino su šia gražia švente ir paaiškino, kaip saugiai elgtis gatvėje, pėsčiųjų perėjoje. Pravedė instruktažą kaip saugiai vasaros metu reikia laikytis eismo taisyklių važiuojant dviračiu, kaip saugiai važiuoti dviračiais kolonoje.
Visi dalyviai lydint policijos automobiliui važiavo iki Vilniaus gatvės ir atgal. Visiems dalyviams kurie neturėjo, buvo išdalinti policijos pareigūnų ir pirmininkės atšvaitai ir liemenės visi dalyviai , dalyvavo ne tik dviratininkai, bet ir vaikučiai su paspirtukais , piestieji. Nusifotografavo prie policijos automobilio, nes Mirklių kaimo bendruomenė nuo įsikūrimo dalyvauja konkurse ,,Eimo saugumas bendruomenėse” http://www.eismosaugumasbendruomenese.lt/.
Policijos pareigūnai Darius Jonaitis ir Giedrė Deveikienė visiems pravedė viktoriną, po to visi linksmai nusitekę vyko prie sportinių rungčių. Aktyviai dalyvavo sportinėse rungtyse . Buvo vykimo dviračiais trasa, krepšinis, smiginis, dviračių kliūčių ruožas ,,Dviračių labirintas“ Dalyviai tuoj pat išbandė šias sporto šakas ne tik vaikučiai, bet ir suaugusieji. Po sportinių rungčių visi buvo pakviesti vaišintis tradicine koše, kur kasmet vaišina Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė. Komisija suvedė sportinių rungčių rezultatus. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, padėkomis ir suvenyrais.
Dėkojame Raseinių rajono savivaldybės administracijai už ,,Materialinės bazės stiprinimą“ stalo marmitus ir termosus. Lietuvos automobilių kelių direkcijai , policijos pareigūnams, bendruomenės nariams ir muzikantams, globos vaikų namų vaikučiams. Visiems dalyviams dalyvavusiems renginyje ir padėjusiems organizuoti renginį.

Gražina Andraitienė
Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė