text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

2017 m. lapkričio 16 d. Mirklių bendruomenė jau kelinti metai sportuoja boulinge. Žaidėme su labai gera nuotaika, azartu, džiaugsmu, klegesiu. Iš viso prie boulingo takelių varžėsi net 26 dalyviai.
Boulingas yra tokia vieta, kur susilieja žaidimo azartas ir užsimezga naujos draugystės. Boulingas – pramoga, kuri, nori, ar nenori, tave įtraukia. Gali prisėsti, pažiūrėti, kaip žaidžia kiti, bet noras išbandyti jėgas. Šiame turnyre aktyviai dalyvavo jaunimas III-ios vietos medalius laimėjo Miglė ir Lukas, II-tos vietos – Rimantė ir Ernestas, o I –os vietos taures laimėjo Raimonda ir Klaudijus. Suaugusiųjų moterų ir vyrų tarpe III-ios vietos medalius laimėjo Lina J. Ir Darius A., II-tos vietos- Ernesta ir Nerijus V., o I –os vietos taures Laura ir Alvydas.
Malonu, kad pavyko įgyvendinti sumanymą ir sulaukiau didelio aktyvumo. Tai puiki galimybė pabėgti nuo kasdieninės rutinos ir smagiai praleisti laiką. Džiaugiuosi pavykusiomis varžybomis. Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenės 2017“ Didžiausias dėmesys buvo skirtas eismo saugumui. Norint būti saugiems reikia pirmiausia laikytis visur saugaus eismo taisyklių. Policijos atstovas priminė apie saugų eismą gatvėje, kelyje, žaidimų aikštelėse ir kitur. Bendruomenės pirmininkė išdalino liemenes ir atšvaitus, bei kitas priemones. Tuo užtikrinome, kad mūsų bendruomenės vaikai saugiai nuvyks į mokymų įstaigas, bei į įvairias pramogas ir sveiki grįš į namus. Esu dėkinga Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato vyriausiam tyrėjui Dariui Jonaičiui ir visiems dalyvavusiems už puikiai praleistą vakarą, kad galime pajausti nuostabią bendrystę.

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė
Gražina Andraitienė