text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Mirklių kaimo bendruomenė 2018 m. gruodžio 15 d. lankėsi Blinstrubiškių socialinės globos namuose, nuvežė „Džiaugsmo valandėlę“ bei dovanėlių. Bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė pasveikino visus su artėjančiomis Šv.Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais. Taip pat pasveikino ir savo eiles paskaitė Irena Ambrulaitienė . Gerų švenčių linkėjo, kaimo kapelos vadovas Konstantinas Kružikas. Globos namų gyventojai linksminosi pagal kapelos atliekamus kūrinius.
Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“ pirmininkė priminė, kad tamsiuoju paros metu atšvaitas yra būtinas. Pravedė viktoriną ir patys aktyviausieji buvo apdovanoti Šviesą atspindinčiomis liemenėmis, tašėmis, kad būtų saugūs kelyje, visiems kitiems įteikė atšvaitus. Po koncerto pavaišinome susirinkusiuosius tortu, vaisiais. Irena Būzienė padovanojo megztų kojinių. Globos namų darbuotojai visus pakvietė prie arbatos puodelio. Blinstrubiškių globos namų darbuotojos dėkojo už suteiktą džiaugsmą ir kvietė vėl apsilankyti.

Gražina Andraitienė,
Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė