text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenė, dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021 m.“, suorganizavo renginį Neringos šokių studijoje ,,Atšvaitų diena“.
Studijoje susitikome su jaunaisiais šokėjais paminėti ,,Atšvaitų dieną“ priminti, kad pėstiesiems, dviratininkams ir kitiems eismo dalyviams atšvaitas yra būtina priemonė, kurios pamiršti negalima ir svarbu nešioti teisingai. Tad pagrindinis tikslas šviesti bendruomenės narius, vaikučius saugaus eismo klausimais, siekiant mažinti nukentėjusiųjų keliuose skaičių. Daugelis eismo įvykių priežastis, tai vairuotojų ir pėsčiųjų neatsakingumas, skubėjimas, kelių eismo taisyklių nežinojimas.
Taip pat siekiama skatinti visus saugiai elgtis kelyje, bei šokant ir stebint pėsčiuosius. Repeticijų metu prisiminėme saugaus eismo taisykles . Buvo organizuojama viktorina. Bendruomenės pirmininkė Gražina išdalino atšvaitus ir kitas reikiamas priemones , kad tamsiuoju metų laikotarpiu būtu matomi, atsargūs ir kad matytų kliūtis keliuose bei gatvėse, vairuodami dviračius, paspirtukus. Tuo užtikrinome ir tikimės , kad visi vaikučiai bus saugūs.
Renginyje dalyvavo 24 dalyviai.
Už saugaus eismo priemones dėkojame VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijai.

Raseinių Rajono Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė
Gražina Andraitienė