text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Šią vasarą Pašešuvio kaimo bendruomenė sėkmingai sudalyvavo aplinkosaugos projekte „Mes rūšiuojam. Vasara“, kurį organizavo EGIO bei Gamintojų ir importuotojų asociacija (GIA), projekto partneriai – bendrovės „Atliekų tvarkymo centras“, „EMP Recycling“, „Ogmina“ ir „Senoji kibininė“.
Projekto metu buvo renkamos buityje nenaudojamos elektros ir elektroninės įrangos atliekos. Pašešuvio kaimo bendruomenė, siekdama išsaugoti švarią, tvarkingą savo gyvenamąją aplinką, aktyviai į projektą įtraukė beveik visus bendruomenės narius. Gyventojams, kurie neturėjo galimybių savarankiškai pristatyti nebenaudojamą įvairią buitinę techniką, į laikinai įrengtą atliekų saugojimo aikštelę, maloniai sutiko padėti bendruomenės nariai Kęstutis Baltrušaitis ir Lukas Luša. Projekto metu buvo surinkta 4007 kg atliekų, kurie buvo įvertinti 367,53 taškais, prilyginamais 367,53 eur. Šiame konkurse Pašešuvio kaimo bendruomenė dar laimėjo 2 vietą ir vieną iš papildomų prizų – 200 eurų vertės čekį. Už juos bendruomenė UAB „Ogmina“ e-parduotuvėje įsigijo: virtuvinį kombainą, elektronines buitines svarstykles ir multimediją.

Projekto ambasadorė Pašešuvio kaimo bendruomenės valdybos narė Simona Macaitytė