text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Sušvelnėjus ne tik orui, bet ir karantinui, sugrįžo ir muzika su dainomis bei šokias. Šilti ir nuoširdūs meno kolektyvų pasirodymai žmonėms suteikia šilumos, džiaugsmo, gerų emocijų ir tarsi tampa, sugrįžimo į bent kiek laisvesnį gyvenimą, ženklu.
Ramonų kaimo bendruomenės meno kolektyvas prie Raseinių rajono kultūros centro, pasivadinęs „Ramūs monai“, vadovas Vaidotas Vilkas, taip pat pasiilgo savo klausytojų, todėl šiemet pirmąjį pasirodymą, liepos pradžioje, pradėjo savo bendruomenėje. Po savaitės vyko į Ukmergės rajono Siesikų bendruomenę, kur Siesikai šventė 435 -ąsias gyvavimo metines, koncertavo Oninių šventėje „Ona duonos ponia“ Katauskių bendruomenėje, dar po savaitės -Mirklių kaimo bendruomenės „Gėrybių“ šventėje. Per Žolines linksmino Gruzdiškės kaimo bendruomenės gyventojus.
Linksmindami kitus ir patys tampame draugiškesni, sveikesni ir darbingesni. Kvieskite mus, o mes kviesime Jus ir visi pajusime bendruomeniškumo naudą.
Ramonų kaimo bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė