text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Nemakščių bendruomenė jau kelintus metus iš eilės leidžia sau galvoti, jog šv. Kalėdos – tai ne konkreti data ar laikas, o tiesiog jausmas, būsena. Tai toks metuose laikotarpis, kai norisi būti geresniems, dėmesingesniems, labiau mylintiems, atlaidesniems, kai norisi pirmiau duoti, dalintis, o ne gauti. Na, o nuostabiausi stebuklai gimsta tuomet, kai juos kuriame patys.
Todėl gruodžio 23 d., nors ir buvo lietinga, Nemakščių bendruomenės Kalėdų senelis, lydimas nykštukų, su pilnais maišais dovanų lankė nemakštiškius ir aplinkinių kaimų gyventojus. Tą dieną LR SADM projekto „Nemakščių bendruomenės narių ir kaimo gyventojų bendruomeniškumo skatinimas“ dėka buvo išdalintos NBS smulkiųjų rankdarbių būrelio kurtos vaško žvakės ir iš vilnos velti dirbiniai. Aplankyti jaunuoliai ir vaikai su negalia, senjorai, vieniši žmonės, bendruomenės geradariai, veiklūs ir iniciatyvūs gyventojai.
Keliaudami po miestelį ir jo apylinkes dalinome gyventojams kalėdinį stebuklą, linkėjome namų šilumos, darnos, begalinės meilės ne tik artimui, bet ir greta gyvenančiajam, na, o Kalėdų senelis su savo pagalbininkais džiaugėsi, kad toks dovanojamas jaukumas ir gerumas plinta, šimteriopai sugrįždamas begaline meile, dėkingumu bei šiluma.

Lina Mejerienė, NBS SADM projekto vadovė

dscf6295 dscf6253