text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

„Maisto banko“ akcija – tai dukart metuose vykstantis nacionalinis paramos maistu rinkimas prekybos centruose.
Kiekvieną pavasarį ir rudenį vykstančios „Maisto banko“ akcijos metu maisto prekių parduotuvėse savanoriai pasitinka pirkėjus dalindami skrajutes ir prašydami paaukoti ilgai negendančių maisto produktų. Šioje akcijoje buvo prašoma maisto paaukoti ne tik nepasiturintiems, bet ir iš Ukrainos karo į Lietuvą pabėgusioms ukrainiečių šeimoms, kurias daugiausiai sudaro mamos su vaikais, senjorai.
Raseinių kaimų bendruomenių Sąjunga, kuriai atstovavo Betygalos, Mirklių, Steponkaimio, Gruzdiškės, Kaulakių ir Viduklės bendruomenių 21 savanoris, produktus rinko prekybos centre Maxima XX (Vilniaus g.93, Raseiniai).
434 geros širdies žmonės paaukojo ilgai negendančio maisto 1513 vienetus. Dagiausiai žmonės aukojo makaronų, kruopų, cukraus, ryžių, miltų, cukraus. Taip pat labdarai buvo nupirkta ir brangesni ilgai negendantys produktai – aliejus, konservai, džiovinti vaisiai, kava ir arbata, saldumynai.
Gerų žmonių paaukotas maistas atiteks bendruomenių nepasiturintiems gyventojams ir iš Ukrainos apgyvendintoms šeimoms.

Raseinių r. kaimų bendruomenių Sąjungos „Maisto banko“ akcijos

koordinatorė Dalytė Raudonienė