text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Raseinių rajono savivaldybės taryba patvirtino Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros ir bendruomenės aktyvinimo programos įgyvendinimo tvarkos aprašą. Vadovaujantis šiuo aprašu Raseinių rajono savivaldybės administracija pakvietė rajono visuomenines organizacijas teikti paraiškas paramai gauti.
Kaimų bendruomenė ,,Lyduvėnai“ taip pat pateikė paraišką ,,Lyduvėnų kaimų bendruomenės veiklos stiprinimas‘‘. Prašėme finansinės paramos, kad galėtume apdrausti pastatą, sumokėti patirtas išlaidas už sunaudotą elektrą, už atliekų išvežimą.
Raseinių rajono administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros ir bendruomenės aktyvinimo programos paraiškų vertinimo komisija mūsų prašymą išnagrinėjo ir patenkino. Lyduvėnų kaimų bendruomenei skirta 650,00 eurų paramos lėšų. Už juos buvo apdraustas pastatas, sumokėta už elektrą, ir atliekų išvežimą. Visa tai patenkins bendruomenės būtiniausius poreikius.

Bendruomenės pirmininkė Janina Vileikienė