text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Sakoma, kad tradicijos puikiai vienija įvairius žmones ir kuria bendruomeniškumo jausmą. Visada smagu prie jau įsitvirtinusių tradicijų išbandyti naujas ir taip gauti dar geresnį rezultatą. Būtent tokiomis mintimis vadovaudamasi, Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ birželio 3-ąją dalyvavo jau šeštą kartą vykusioje Viduklės koldūnų šventėje.

Kadangi ši šventė sulaukia daugybės svečių, norinčių smagiai praleisti laiką, Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ nusprendė šalia linksmybių ir pramogų dėmesį skirti ir visų žiūrovų saugumui. Bendruomenės atstovės priminė saugaus eismo taisykles, uždavinėjo klausimus, pasakojo apie būtinybę apsaugoti ne tik save, bet ir kitus eismo dalyvius. Taip pat lankytojams buvo įteiktos šviesą atspindinčios priemonės, kurios padeda išvengti nelaimių ir apsisaugoti tamsiu paros metu gatvėse ir keliuose. Džiaugiamės, kad žmonės noriai atsakinėjo į klausimus apie saugų eismą, dalijosi savo patirtimis ir vieningai sutarė, kad saugumas keliuose – vienas iš svarbiausių ir reikalingiausių dalykų.

Smagu, kad ši graži ir daug žmonių sudominanti šventė šiais metais praėjo be incidentų ir visi saugiai sugrįžo į savo namus. Džiaugiamės, kad galėjome būti šio puikaus renginio dalimi ir viliamės, kad tai taps mūsų bendruomenės tradicija.

Teksto autorė: Dovilė Stoškutė