text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Berteškių kaimo bendruomenės nariai, vykdydami Raseinių rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis finansuojamą projektą „Mums rūpi aplinka, kurioje gyvename“, organizavo išvyką į Anykščių rajoną. Kartu projekte dalyvavo ir Žaiginio bendruomenės „Bitupis“ nariai, todėl ir Anykščius abi bendruomenės lankė drauge. Kad kelionė neprailgtų, autobuse vykdėme eismo saugumo projektą, kuriam priemones dovanoja Lietuvos automobilių kelių direkcija. Trumpai prisiminėme, kad kiekvienas mes kasdien esame eismo dalyvis, kartais kaip vairuotojai, kartais kaip dviratininkai ir gal dažniausiai – pėstieji. Keletas bendruomenių atstovų papasakojo, kaip jiems sekėsi išlaikyti vairavimo egzaminus. Esant gatvėje ar kelyje svarbu neužmiršti eismo saugumo taisyklių. O tamsoje geriau matyti pėsčiuosius padeda įvairūs šviesą atspindintys daiktai – atšvaitukai. Juos ir padovanojome kiekvienam išvykos dalyviui.
Anykščiuose apžiūrėjome floristinių kilimų konkurso dalyvių išdėliotus kilimus, aplankėme Šeimyniškėlių (Vorutos) piliakalnį, Puntuko akmenį ir pasivaikščiojome Lajų taku.
Ši išvyka buvo skirta paskatinti visus aktyvius mūsų ir Žaiginio bendruomenės „Bitupis“ bendruomenių narius, kurie domisi ir prisideda prie gyvenamosios aplinkos tvarkymo, saugojimo, dalyvauja seniūnijos bei rajoniniuose renginiuose, rengia savo kiemelius.