text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Grupėje bendraudami su vaikais pastebėjome, kad vaikų saugaus eismo įgūdžiai yra netvirti ir kad jie ne visada tinkamai elgiasi gatvėje, kieme, transporto priemonėse. Be to, įvyksta daug nelaimingų eismo įvykių, kuriuose nukenčia vaikai. Todėl mes, ikimokyklinio ugdymo pedagogės, vykdėme saugaus eismo projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“, ir ikimokyklinėje grupėje, kurio tikslas – ugdyti vaikų saugaus eismo įgūdžių pradmenis, siekiant apsaugoti vaikus nuo nelaimingų atsitikimų.
Jo metu sistemingai teikėme vaikams elementarias žinias apie saugų eismą gatvėje ugdomosios veiklos metu. Todėl vieną sausio mėnesio dieną vykome į Šiaulių apskrities Raseinių PK. Mus pasitiko Šiaulių apskrities Raseinių r. PK bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė. Ji mums pasakojo apie saugų eismą, žiūrėjome filmukus šia tema. O koks buvo džiaugsmas vaikams, kai pasirodė Amsis. Bendravome, pasakojome, ką žinome apie saugų eismą, gavome daug dovanų. O atsisveikinome kaip geriausi draugai – apsikabinimu.
Ačiū Gylių mokyklos – daugiafunkcio centro direktoriui už suteiktą transportą. Ačiū Raseinių PK bendruomenės pareigūnei Giedrei už šiltą priėmimą ir bendradarbiavimą.
Tikimės, kad vaikai įgijo elementarių saugaus eismo žinių. Jie suvoks, kad pačiam reikia rūpintis savo saugumu ir sveikata. Vaikai bus atsakingi ir tinkamai elgsis gatvėje.

Jūratė Vyšniauskienė
Ikimokyklinio ugdymo pedagogė