text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Šiltą vidurvasario dieną Kaulakių bendruomenės dviratininkai keliavo į Padubysio piliakalnį ir vykdė saugaus eismo akciją ,,Saugiai keliauk visur ir visada“. Žygio tikslai: propaguoti dviračių išvykas ir skatinti dviratininkus laikytis saugaus eismo taisyklių reikalavimų ir aplankyti piliakalnį ,,Kaukuras“. Žygio pradžioje visi su dviračiais suvažiavo prie Kaulakių kaimo bendruomenės centro, pasipuošė ryškiai geltonomis liemenėmis ir spindinčiais šalmais. Vyriausias dalyvis priminė saugaus eismo taisykles dviratininkams ir supažindino su važiavimo tvarka žygyje ir tikslais.
Pirmoje poilsio aikštelėje žygio dalyviai sprendė viktorinos ,,Kelyje būk atidus – būsi saugus!“ užduotis. Greitai ir teisingai viktorinos užduotis atliko Deimantė Dubauskaitė ir Regina Naikuvienė.
Toliau keliaujant reikėjo nuvažiuoti stačia nuokalne ir pasukti į kairėje pusėje esantį kelią. Visi dviratininkai saugiai įveikė kliūtis. Gera buvo važiuoti Padubysio vingiuotu keliu iki piliakalnio. Jo papėdėje palikome dviračius ir užkopėme į jo viršų, grožėjomės Dubysos upės vingiais ir vaizdingais šlaitais. Vėliau šalia poilsiavietės esančioje aikštelėje išbandėme figūrinį važiavimą dviračiu. Geriausiai sekėsi Viltei Rusteikaitei, Živilei Vasiliauskaite ir Nojui Barauskui. Žygio dalyviams padovanojome atšvaitų, o nugalėtojams – liemenes,
šviesą atspindinčius krepšius ir šviečiančius gyvūnėlius. Už priemones dėkojame Lietuvos automobilių kelių direkcijai.
Puikiai praleidome laisvalaikį ir tikimės, kad visi laikysis saugaus eismo taisyklių keliuose, jaus atsakomybę, pagarbą vienas kitam ir bus saugūs kelyje.

Bendruomenės narė Sandra Dargužytė