text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Prieš keletą metų Biliūnų ir Gervinės kaimo bendruomenės, pasirašydamos ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį, tikėjo, kad tai daro ne dėl formalumo, o dėl aktyvesnės, įvairesnės veiklos, bendrai įgyvendinamų projektų. Reikia pripažinti, kad rezultatai pranoko lūkesčius. Išsiplėtė bendruomenių narių pažįstamų ratas ir kasdienybę turtinanti abipusė veikla, ne kartą dalyvavome vieni kitų renginiuose, žygiuose ir kelionėse.
          Kai šį kartą Gervinės bendruomenė organizavo kelionę į Birštoną, nepamiršo kartu pakviesti ir biliūniškių. Kad tolimas kelias neprailgtų, kūrybingi ir išradingi gerviniškiai keliautojams prisigalvojo įvairių veiklų ir pareigybių. Biliūnų kaimo bendruomenė, įgyvendindama saugaus eismo projektą, rūpinosi keliautojų saugiu elgesiu kelyje, perėjose, išlipant ir įlipant į autobusą, priminė kelių eismo taisykles. Saugi kelionė padės ilgai atmintyje išlaikyti smagiai kartu praleistą laiką ir naujai patirtus įspūdžius.