text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Gruodžio 26 d. Kalėdų senelis kartu su Mirklių kaimo bendruomenės palyda aplankė bendruomenės vaikučius, kurių laukė dovanėlės. Senelis organizavo įvairių žaidimų, viktorinų ne tik vaikučiams, bet ir jų tėveliams, seneliams. Bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė visus pasveikino su šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais. Vaikučiai ir tėveliai dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus ir išsakė daug gražių palinkėjimų seneliui, snieguolėms.
Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse“, todėl Kalėdų senelis su snieguolėmis priminė pagrindines saugaus eismo taisykles ir išdalino ne tik vaikučiams, bet ir tėveliams šviesą atspindinčias liemenes, atšvaitus, kad visi būtų saugūs kelyje. Šiluma ir nuoširdus dėmesys buvo skirtas kiekvienam – tiek mažam, tiek dideliam. O svarbiausia, visi norai buvo išpildyti.

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės
pirmininkė Gražina Andraitienė