text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Ramonų kaimo bendruomenė gruodžio 17 d. popietę surengė šventę „Kalėdų belaukiant“, skirtą vaikučiams, jų mamytėms ir tėveliams bei visiems Ramonų kaimo gyventojams. Renginys prasidėjo Ramonų mišraus ansamblio “Ramūs monai“ , vadovas Vaidotas Vilkas, kalėdinėmis dainomis. Vėliau buvo pagerbti šių metų antro pusmečio jubiliatai, dovanėlėmis padėkota aktyviausiems bendruomenės nariams. Kol laukėme Kalėdų senelio, grojo kapela „Dubysa“(vadovas Dainius Maslauskas) vaikučius linksmino ir su jais įvairius žaidimus žaidė „Meškutis“ (renginio vedančioji Žaneta Vaištarienė).
Kartu vykdėme saugaus Eismo projektą „Būk saugus kelyje“. „Meškutis“ visus pakvietė pasivažinėti „traukinuku“(vienas už kito susikabinę rankomis) , tačiau klausinėjo, ar žino kaip saugiai elgtis, ko negalima daryti įlipant ir išlipant į transporto priemonę, ką turi nešioti pėstysis, eidamas kelyje tamsiu paros metu, ką turi dėvėti dviratininkas, domėjosi, ar žino kelio eismo ženklus. Visiems „traukinuko keleiviams“ įteikė šviesą atspindinčias liemenes, o kas važinėja dviratuku- dviratuko lempas, dar kitiems- atšvaitukus, rankinius maišelius su atšvaitu.
Išlipę iš „traukinuko“ vaikai rado pilną krepšį popierinių sniego gniūžčių. Meškutis pasiūlė jomis pasimėtyti . Prasidėjo tikros linksmybės. Sniego gniūžtės pasipylė per visą renginio salę. Mėtėsi tiek vaikai, tiek suaugę. Tuo metu pasirodė ir vaikų taip ilgai lauktas Kalėdų senelis . Jis su visai pašoko ir pakalbėjo, pasiklausė vaikučių eilėraštukų ,o svarbiaiusia- niekas neliko be dovanėlų.
Išvykus Kalėdų seneliui dar ilgai skambėjo kapelos „Dubysa“ muzika, visi vaišinosi kava, arbata ir bendruomenės šeimininkių Danutė Jurkienės ir Danutės Dambrauskienės keptais sausainiais, pyragais ir pagamintais sumuštiniais.
Eglutė įžiebta. Ramonai laukia šventų Kalėdų.

Bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė
Nuotraukos D.Raudonienės