text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Vis šventiškiau bei išradingiau  nušvintant namų langams, miestų, kaimų gatvėms ir  aikštėms,  kalėdinė nuotaika atkeliavo ir į Biliūnus.  Žinodami, kad  artėjančios šventės bus kitokios – be šurmulio, visų išsiilgtos vakaronės, susitikimų, bet tęsdami bendruomenės tradiciją pasveikinti visus bendruomenės narius su Kalėdomis, šiemet tai padarėme kitaip.

Akcija „Kalėdos ant slenksčio”  leido saugiai, išvengiant tiesioginių kontaktų, su kalėdinėmis dovanėlėmis aplankyti visus bendruomenės narius.  Devyniolika šeimų  ant savo namų slenksčio rado jiems adresuotus linkėjimų atvirukus ir dovanų maišelius su saldumynais, kūčiukais, arbata, suvenyrais ir saugaus eismo šviesą atspindinčiomis priemonėmis – liemenėmis, krepšiais ir atšvaitais. Tai ne  tik dovanos, bet ir priminimas, kad kasdien turime būti matomi gyvenime ir kelyje. Nes kitu atveju, kaip  bendruomenės įgyvendinamo saugus eismas projekto pavadinime, iš  kelelio tolimo gali belikti kelelis artimas.  Nuo bendruomenės susikūrimo gimusi tradicija iš tolo rankos mostu pasveikinti vienas kitą, šiuo laikmečiu ypač pravarti, taikintina ir šildanti priemonė, kad esame vieni kitiems svarbūs, matomi ir pastebėti.

Esame dėkingi Raseinių rajono kultūros centrui už materialinę paramą, kuri  prisidėjo prie gausesnio dovanų maišelio turinio.

Stovint ant Kalėdų slenksčio norisi visiems palinkėti, kad ateinančiais metais, kaip infekcija plistų tik geri dalykai ir, kad  kiekvienam asmeniškai pavyktų pajusti Kalėdų stebuklą!

Biliūnų kaimo bendruomenės pirmininkė Vilma Račkauskienė