text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Kaimų bendruomenė „Dumšiškiai“ įgyvendino projektą „Ugdykime savo įgūdžius kartu“, kuriam buvo skirta 9 995,00 Eur. dydžio parama. Pirmoji projekto dalis vyko 2020 metais kur buvo vykdomi mokymai potencialiems projekto dalyviams temomis: Socialinis verslas. Kas tai?/ NVO verslumas, bendruomeninio verslumo ABC ir bendradarbiavimas. Mokymo dalyviai diskutavo nuo ko reikia pradėti kurti verslą, kas trukdo jį kurti, kaip rasti partnerius bendradarbiavimui ir su kokiais įšūkiais susiduriama kuriant įvairaus pobūdžio verslus?
Antroji projekto dalis vyko šių metų liepos 14-15 d. gerosios patirties išvyka į Druskininkų rajoną. Išvykos dalyvius pasitiko žaismingas ir intriguojantis susitikimas su Druskininkuose gyvenančia „Plepia Ponia“, kuri papasakojo įdomių faktų ir legendų iš kurorto istorijos ir nūdienos. Po to vyko edukacija „Sveikatos laboratorija“, kurios metu buvo supažindinta kaip iš įvairių žolelių gaminami hidrolatai, eteriniai aliejai ir muilai. Viečiūnuose dalyvius svetingai pasitiko VVG pirmininkas, kuris pasidalino gerąją patirtimi, įgyvendintais ir vykdomais projektais. Taip pat vyko susitikimas su VšĮ „Sūrūs vėjai“ edukacinių programų organizatoriais, kurie papasakojo apie Druskininkų krašto miesteliuose ir kaimiškose vietovėse gyvenančius žmones, siūlančius išskirtines pažintines pramogas bei unikalius turistinius maršrutus. Visi galėjo gauti įkvėpimo, idėjų kaip strategiškai vystyti bendruomenės veiklą, užmegzti bendradarbiavimo ryšių, pasimokyti darbo bendruomenėse metodų, pasisemti verslo kūrimo idėjų.