text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Besiruošiantiems  ir norintiems laimingai įsimylėti, tai būtina padaryti žydint kaštonams, norintiems sėkmingai surasti savo antrąją pusę –  pasimatymus skirti po simboliniu meilės medžiu – kaštonu. O jei siekiate amžinos santuokos – savo meilės liudijimą – spyną pakabinkite ant „Meilės medžio“ Kaštonų respublikoje.

PROGRAMA  JAUNAVEDŽIAMS


Programos metu Kaštonų respublikos prezidentė su barokinio laikmečio rūbais pasipuošusiais ponais vestuvininkus pasitinka prie „Meilės medžio“. Kur   supažindina su  viena  vestuvinių apeigų dalimi – kelio tvėrimo (liaudyje dažnai vadinamas „broma”)  reikšme, bylojančią apie pasitaikančias įvairiausias kliūtis bendrame gyvenimo kelyje. Patikrinus jaunavedžių ir jų pulko  sumanumą, suderinamumą, išradingumą ir meilės karštumą, jaunavedžiams  savo abipusės meilės liudijimą – spyną leidžiama pakabinti ant „Meilės medžio“, o jos raktelį amžiams paslėpti čia pat kabančioje širdyje. Ta proga jaunavedžiams įteikiamas meilės liudijimas ir atmintinė kaip sėkmingai pasitikti savo pirmąsias „popierinių“ verstuvių metines.  Įsegant Kaštonų respublikos piliečio ženklelį, patvirtinama išimties tvarka suteikta pilietybė.  Su  užuomina apie svarbiausius šeimyninio gyvenimo darbus: medžio pasodinimą, vaikų užauginimą ir savų namų sukūrimą,  dovanojamas abipusės meilės ir amžinos  santuokos  sergėtojo – kaštono sodinukas. Vėliau vestuvių kaltininkai kviečiami „Laimės ratui“ patikėti savo karščiausias svajones, pasinaudoti nuostabia aplinka fotosesijoms, žaidžiant įvairius žaidimus, atgauti jėgas jaukioje pavėsinėje ar kaštonų muziejuke.
(Istorinių  kostiumų nuoma  foto sesijoms, maitinimo paslaugos už papildomą mokestį).

Užsiėmimas vedamas bet kuriuo metų laiku,  iš anksto suderinus. Užsiėmimo kaina – 50 Eur.
(Jaunavedžiams foto sesija, spynos kabinimas ant „Meilės medžio“  – nemokamai).

Kontaktai :
Biliūnų kaimo bendruomenė
Biliūnų k., Girkalnio sen.,
LT- 60310, Raseinių r. sav.
Mob. + 370 686 67 097 + 370 686 67 097
El. p. rackauskiene.vilma@gmail.com