text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Milašaičių kaimo bendruomenė įgyvendino projektą „Kaimo tradicijų puoselėjimas“. Tai tradicija tapes renginys, kuris metai iš metų tęsia tradicijas rengiant vieną pagrindinių švenčių po Škapliernos atlaidų. Bendruomenė džiaugiasi ir dėkoja, kad šiemet bendruomenės tradicinį renginį finansavo Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija“ skyrusi 2500 Eur vietos plėtros strategijos lėšų projektui, o 625 Eur. kofinansavimo lėšas skyrė Raseinių rajono savivaldybė.
Renginyje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys Arvydas Nekrošius, jo padėjėjai: Skaidrutė Žuvelaitienė ir Algimantas Mielinis, Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, Raseinių rajono vietos veiklos grupės pirmininkė Irena Dapkuvienė, Raseinių rajono bendruomenių sąjungos ir Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys bei didžiulis būrys bendruomenės pirmininkų: Verėduvos, Didžiulų. Kilupių, Butkiškės Pagrajos, Ramonų, Gynėvės ir kt. svečiai.
Šio projekto lėšomis bendruomenė įsigijo palapinę, 5 stalus ir 10 suolų, renginio įgarsinimo paslaugą, o vakaro kulminacijai- muzikos atlikėjo pasirodymas. Tai vienas iš būdų motyvuoti, savanoriškai dirbančius žmones, kurie neatlygintinai dirba vardan visos bendruomenės, bei leidžia atsipalaiduoti ir pasidžiauti, o kartu ir suvienija krašto žmones ir svečius bendram, maloniai ir turiningai praleidžiamam laikui, kurio metu ugdomas tarpusavio supratimas, per pasakojimus ir dalijimąsi patirtimis gaivinamos tradicijos ir kultūrinis paveldas. Tokiu būdu atlikėjo, kaip vienos renginio kulminacijų pasirodymas yra ir traukos objektas kraštiečiams, ir apdovanojimas jiems už bendruomeninį darbą ir būdas leisti laisvalaikį kartu gaivinant tradicijas ir tvirtinant kultūrinius ryšius. Savo pasirodymu džiugino Butkiškės kaimo kapela, o vakaro pabaigoje visi klausėsi muzikos atlikėjo koncerto ir vaišinosi gardžiais valgiais.
Projektas yra reikalingas ir aktualus bendruomenės nariams ir visiems kitiems Milašaičių ir aplinkinių kaimų gyventojams, renginys skatina bendruomeniškumą, kūrybiškumą ir bendradarbiavimą.

Bendruomenės pirmininkas Romanas Daujotas