text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Rajono kaimo bendruomenių ir VVG nariai džiaugiasi, kad kasmet jų savanoriškai veiklai pritaria ir ją skatina Savivaldybės vadovai, Savivaldybės tarybos Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto nariai.
Šiais metais gavus dalinį finansavimą iš Savivaldybės Kaimo plėtros programos, liepos 1-4 dienomis buvo organizuota gerosios patirties pasidalijimo išvyka į Čekiją. Malonu, kad į kelionę jos dalyvius ankstų rytą su geriausiais linkėjimais išlydėjo Savivaldybės meras Andrius Bautronis. Savivaldybės tarybos Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto narių linkėjimus perdavė šio komiteto narys Alfredas Bardauskas.
Visos išvykos metu jos dalyviai bendravo, keitėsi savo bendruomenių patirtimi, diskutavo aktualiais klausimais. Jie lankėsi Adršpachų draustinyje, Prahoje, Detenice barokiniuose rūmuose, susipažino su amatų demonstravimo, edukacinių programų organizavimu.