text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Raseinių rajono kaimo bendruomenės džiaugiasi, kad kasmet jų savanoriškai veiklai pritaria ir ją skatina Raseinių rajono savivaldybė. Šiais metais, gavę dalinį finansavimą iš Savivaldybės Kaimo plėtros ir bendruomenės aktyvinimo programos, organizavome gerosios patirties pasidalijimo išvyką Kroatiją. Visos išvykos metu dalyviai iš skirtingų bendruomenių bendravo tarpusavyje, keitėsi bendruomenių patirtimi, diskutavo bendruomenių veiklos ir kitais aktualiais klausimais. Raseiniškiai buvo apsistoję kurorto prie Adrijos jūros Starigrad Paklenica miestelyje. Čia susitiko su Lietuvos bei Kroatijos respublikos Garbės konsule Rima Koič. Ji papasakojo apie svarbiausius savo atliekamus darbus, kaip atstovauja ir padeda lietuviams. Pago saloje, kurioje beveik nėra augmenijos, medžių, žalumos, o tik akmenuoti laukai, bendruomenių nariai lankėsi dideliame sūrių gamybos ceche, susipažino su jų gamybos ir realizavimo procesu. Kitomis dienomis turiningų išvykų metu buvo aplankytas Kornati salų, Kirkos nacionaliniai parkai, Splito, Zadaro ir Zagrebo miestai.
Smagi, greitai prabėgusi savaitė leido pasigrožėti nepakartojamais vaizdais, suteikė gerų emocijų, patirties, kuri bus reikalinga dar aktyviau ir išradingiau organizuojant kaimo bendruomenių veiklą.

Jonas Vazgys, Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkas