text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Raseinių rajono kaimo bendruomenės džiaugiasi, kad kasmet jų savanoriškai veiklai pritaria ir ją skatina Raseinių rajono savivaldybės vadovai, Savivaldybės tarybos Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto nariai. Šiais metais, gavę dalinį finansavimą iš Savivaldybės Kaimo plėtros programos, organizavome gerosios patirties pasidalijimo išvyką į Latviją, Švediją. Malonu, kad į kelionę anksti ryte su geriausiais palinkėjimais išlydėjo Savivaldybės mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, Savivaldybės tarybos Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto narys Romaldas Zubiela, Raseinių rajono VVG pirmininkas Vincas Blinstrubas. Jie palinkėjo parsivežti kuo daugiau įspūdžių ir gerai pailsėti. Kaimo bendruomenių nariai pirmiausiai nuvyko pas Raseinių rajono partnerius – į Kekavos (Latvija) savivaldybę. Visus sužavėjo moderniai įrengta pradinė mokykla su baseinu, puikiomis sporto ir renginių salėmis. Bendraudami su latviais susipažinome su jų švietimo, NVO veikla. Plaukdami keltu į Stokholmą išvykos dalyviai iš skirtingų bendruomenių bendravo tarpusavyje, keitėsi bendruomenių patirtimi, diskutavo aktualiais klausimais. Grįždami iš kelionės užsukome į Latvijos kino studiją Cinelivą, kurioje ne tik susipažinome, kaip yra kuriami kino filmai, bet ir patys galėjome sudalyvauti filmavimo epizoduose.
Smagi, greitai prabėgusi kelionė suteikė gerų emocijų, patirties, kuri bus reikalinga dar aktyviau ir išradingiau organizuojant kaimo bendruomenių veiklą.