text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ ir toliau laikosi daug metų puoselėjamos tradicijos – Jonų, Janinų ir Joanų sveikinimų bei organizuojamos šventės visiems šiluviškiams ir miestelio svečiams. Šiais metais bendruomenės taryba su didžiuliu būriu pagalbininkų vėl visus pakvietė į tradicininę Joninių šventę Šiluvoje.
Varduvininkų sveikinimai prasidėjo nuo ankstyvo ryto. Bendruomenės tarybos narės su muzika, gražiais žodžiais ir gera nuotaika aplankė gausų Jonų, Janinų ir Joanų būrį. Vakarop kunigas Darius Vasiliauskas Šiluvos koplyčioje laikė mišias už gyvus ir mirusius varduvininkus, o vėliau šventė prasidėjo Jono Pauliaus II nusileidimo aikštėje. Čia susirinkusius sveikino Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, miestelio seniūnas Juozas Šlepas, Šiluvos seniūnijos bendruomenių pirmininkai ir atstovai. Kaip ir kiekvienais metais, bendruomenės nariai svarstė, kokių įdomių veiklų galima pasiūlyti šventės dalyviams. Be jau tradicija tapusios ir daugybės dėmesio sulaukiančios loterijos be pralaimėjimų vyko ir Šiluvos mėgėjų teatro „Cinkelis“ parengtos Joninių SPA – „Laumių pinklės“ procedūros, sportinės rungtys, pramogos mažiesiems, naminės giros ir košės skanavimas. Gerą nuotaiką ir dainas dovanojo Šaukėnų kultūros ir amatų centro kapela „Meldai“ ir estradinė grupė „Erika ir JRJ linksmai“. Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ rūpinosi šventės dalyvių saugumu, kalbėjosi apie saugaus eismo taisykles, dovanojo šviesą atspindinčias priemones. Neapsieita ir be Joninių laužo, paparčio žiedo paieškų, o viską vainikavo šventiniai fejerverkai.
Šiluvos bendruomenė dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie šventės organizavimo. Be jūsų pagalbos ir gerų norų būtų neįmanoma suorganizuoti renginio, tad labai dėkojame už pagalbą. Taip pat ačiū visiems, kurie atvyko į šventę ir buvo kartu su mumis. Iki kitų susitikimų Šiluvoje!
VO Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ pirmininkė J.Stoškienė