text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Joninės – pati gražiausia vasaros šventė. Lenkelių kaimo bendruomenės taryba nusprendė jas surengti. Kaip tarė, taip ir padarė.
Joninių išvakarėse į aikštę prie Lenkelių kaimo bendruomenės namų susirinko nemažas būrys vietos ir aplinkinių kaimų gyventojų. Žinoma, šiame būryje ir mūsų kaimo Jonai sukinėjosi. Lenkelių kaimo bendruomenės pirmininkė Skaidrutė Žuvelaitienė pasveikino visus susirinkusius trumpu eilėraštuku ir pakvietė Jonus ateiti prie scenos. Bendruomenė dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“, todėl tarybos narės visiems varduvininkams užvilko šviesą atspindinčias liemenes, kad po šventės saugiai grįžtų namo. Ne tik visų šventės Jonų saugumu buvo pasirūpinta. Jiems ąžuolo vainikai uždėti ir dovanėlės įteiktos. Kitiems dalyviams buvo išdalinti eismo saugumą užtikrinantys atšvaitai.
Po oficialios dalies bendruomenės narės Rita ir Zita pravedė daug įvairių smagių žaidimų ir estafečių. Juose dalyvavo ir vaikai, ir suaugusieji. Buvo smagu, nes kiekvienas dalyvis rungtis galėjo pasirinkti pagal savo norą ir galimybes. Po visų šventės dalyvių vikrumą, išradingumą ir jėgą išbandžiusių užsiėmimų ir pramogų atėjo laikas pasistiprinti pačių suneštoms vaišėmis. Tuomet Jonai uždegė Joninių laužą ir paragino ieškoti paparčio žiedo. Jį rado bendruomenės narė Lina, kuri buvo apdovanota LR Seimo vicepirmininko A. Nekrošiaus prizu – LR Seimo puodeliu ir šokoladu.
Visą vakarą vyko šokiai, skambėjo dainos ir niekas nenuobodžiavo.

Lenkelių kaimo bendruomenės pirmininkė Skaidrutė Žuvelaitienė