text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Gruodžio 14-ąją, iš dangaus pabirus purioms snaigėms, į Šiluvos turgaus aikštę rinkosi miestelio gyventojai ir svečiai, kur visi su nekantrumu laukė šventinio koncerto ir Kalėdinės eglutės įžiebimo. Šventę pradėjo geroji fėja su savo pagalbininkėmis, šokius dovanojo šokių studijos „Svajonė“ ir Nemakščių bei Prezidento Jono Žemaičio gimnazijų šokėjai, Kalėdines dainas atliko Raseinių rajono kultūros centro „Dainos studija“ atlikėjai. Programos metu į sceną buvo kviečiami žmonės, kurie savo gerais darbais ir pagalba pradžiugina artimus, kaimynus, pažįstamus, jiems įteiktos dovanėlės, padėkota už jų gerumą ir šilumą.
Renginio metu VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ vykdė saugaus eismo akciją, dalino šviesą atspindinčių priemonių, priminė saugaus eismo keliuose taisykles, kad šiuo, tamsiuoju metų laiku, pėstieji būtų ryškesni, pastebimesni, kad išsaugotų savo ir artimųjų gyvybes.
Gražių artėjančių švenčių, šiltų širdžių ir meilės artimam!

Bendruomenės tarybos narė Justina Sebeckytė