text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Kaimų bendruomenė ,,Berteškiai“ įgyvendino projektą „Bendruomenės narių telkimas ir kūrybiškumo skatinimas“ pagal Raseinių rajono savivaldybės įgyvendinamą priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Jo metu suorganizavome vienos dienos tradicinę išvyką į Palangą. Nors oras ir nelepino, bet šaunių keliautojų nuotaikos nesugadino. Bendra išvyka padėjo dar labiau sustiprinti bendravimą tarp bendruomenės narių, jie galėjo pasikeisti mintimis apie bendruomenėje vykdomas kultūrines ir kitas veiklas, buvo sudarytos sąlygos išvykos dalyvių kūrybiškumui skatinti. Projekto lėšomis buvo apmokėtos transporto išlaidos.
Kaimų bendruomenė ,,Berteškiai“ kasmet dalyvauja VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“, todėl autobuse nemažai dėmesio skyrėme ir saugiam eismui, pasitikrinome ar visi nešiojasi atšvaitus, ar saugiai elgiasi kelyje. Visiems išvykos dalyviams padovanojome šviesą atspindinčius atšvaitukus ir priminėme saugaus eismo taisykles.