text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Birželio 29 d. Gintaro kaimų bendruomenės kiemas buvo pilnas dviratininkų, pasiruošusių vykti į išvyką dviračiais po bendruomenės apylinkes, maršrutu: Šarkiai – Andrušaičiai – Norgėlai – Paklaniai – Šarkiai.
Išvykos dalyviai, kurių mažiausiąjai Kamilei Lukauskaitei dar tik vieneri, patraukė link Andrušaičių, aplankyti paminklą Andrušaičių kaimo partizanams atminti, kurį šiemet pastatė įmonė“ Danspin“. Susipažinę su įamžintomis partizanų pavardėmis ir truputį atsipūtę patraukėme link Norgėlų gyvenvietės, kur taip pat stabtelėjome atsigaivinti ledais ir gaiviais gėrimais, kuriais vaišino Norgėlų kaimo parduotuvės „Aibė“ savininkai M. ir A. Siriūnaičiai.
Toliau dviratininkų virtinė pasuko link Paklanių kaimo, kuriame įsikūręs bendruomenės nario Kęstučio Žongailos bičių ūkis. Šeimininkai mus vaišino medumi iš korio, kurį pasigardžiuodami ragavo visi išvykos dalyviai. Pasistiprinę vėl sėdome ant dviračių ir patraukėme taip pat į bendruomenės narių Stasio ir Aistės Keparučių sodybą. Čia mus svetingai priėmė sodybos šeimininkė Aistė, kuri aprodė savo gražios, išpuoselėtos sodybos valdas.
Pajudėjus link kelionės tikslo, bendruomenės namų, gavome vestuvių pyrago, kadangi sutikome ir sustabdėme vestuvininkų palydą. Tad grįžome į bendruomenės kiemą pilnu krepšiu lauktuvių, pilni įspūdžių ir geros nuotaikos.
Nulipę nuo dviračių, pasistiprinę, pasiskirstėme į tris komandas ir tęsėme kovas įvairiose sporto rungtyse. Visos komandos buvo apdovanotos medaliais ir vertingais prizais.
Dėkojame mūsų nepavargstančiai organizatorei Jurgitai Gailienei, kuri suorganizavo šį susibūrimą, gamino medalius, kepė pyragus. Didelis ačiū visiems bendruomenės nariams susirinkusiems, dalyvavusiems šiame renginyje. Kartais maži dalykai suteikia ilgam puikios nuotaikos, gerų emocijų ir puikių prisiminimų. Iki kitų kartų ir geros vasaros visiems.
Bendruomenės narė Greta Narbutienė