text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Palydint senuosius metus, VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ sukvietė visus į vakaronę – padėkos vakarą „Gyvenkime bendryste, gerumu ir viltimi“. Jo metu buvo apdovanoti šiluviškiai ir meno kolektyvai, kurie visus metus garsino Šiluvos vardą, padėjo organizuojant renginius, dalijosi idėjomis ir kartu dirbo miestelio labui.
Padėkos vakarą vedė bendruomenės pirmininkė Judita Stoškienė ir kultūrinių renginių organizatorė Šiluvoje Birutė Greicienė, kurios jau kelerius metus iš eilės stengiasi, kad miestelio žmonės vienytųsi ir siektų bendrų tikslų. Jaukioje vakaronėje buvo dėkojama kiekvienam, kuris negailėjo savo laiko ir jėgų, buvo renginių rėmėjas ar skleidė žinią apie Šiluvą kituose miestuose. Padėkas vainikavo gražus muzikantų koncertas ir Kalėdų senelio apsilankymas. Už tai esame dėkingi Šiluvos seniūnijai, kuri renginiui skyrė finansinę paramą. Taip pat VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ vykdė saugaus eismo akciją ir įteikė šviesą atspindinčias priemones.
Nurimus visiems šių metų darbams, dėkojame tiems, kurie visus metus buvo šalia, tikėjo ir palaikė. Dėkojame ir tiems, kurie kritikavo, nes tai tik dar labiau skatina judėti pirmyn. O dabar pasitinkame naujus metus, kurie bus ne ką mažiau įdomūs!
Bendruomenės narė Regina Taučienė