text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Vartant Biliūnų kaimo bendruomenės naujojo 2018 metų kalendoriaus lapus su laiko bei bendruomeninio gyvenimo vertę iliustruojančiomis frazėmis ir nuotraukomis, apima džiugus jausmas. Gyventa aktyviai, gimtadienių sąrašas nesutrumpėjęs, o saugią kaimynystę padeda užtikrinti ne tik kalendoriuje įrašytas skubios pagalbos, bet naujų kaimynų telefonų numeriai.
Tarp visų metų mėnesių toks pat džiugus, nuotaikingas ir prasmingas gruodis. Bendruomenės narių rankomis mažam kaimeliui užvilkęs kalėdinį rūbą, sukvietęs kartą kalėdinių puošmenų pasigaminti, kitą – vieni kitų draugyste pasidžiaugti, aptarti nuveiktus darbus ir ateities veiklas, ir širdingai palinkėti sėkmingų bei veiklių ateinančių. Dviejų renginių metu, siekiant mažinti nukentėjusių žmonių keliuose skaičių, su bendruomenės nariais kalbėjomės saugaus eismo klausimais, prisiminėme Kelių eismo taisykles, skatinome saugiai ir atsakingai elgtis kelyje, laikytis leistino važiavimo greičio bei naudoti saugos diržus ir specialias vaikiškas kėdutes. Dalindami šviesą atspindinčias priemones, mokėme ir raginome šias priemones naudoti teisingai.
Gausių, įdomių, darnių ir veiklių 2018-ųjų!

Bendruomenės pirmininkė Vilma Račkauskienė