text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Raseinių rajono savivaldybės taryba 2021m vasario 25 d tarybos sprendimu Nr. TS-38 patvirtino Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros ir bendruomenės aktyvinimo programos įgyvendinimo tvarkos aprašą. Vadovaujantis šiuo aprašu Raseinių rajono savivaldybės administracija pakvietė rajono visuomenines organizacijas teikti paraiškas paramai gauti.
Mūsų bendruomenė taip pat pateikė paraišką ,,Butkiškės kaimo bendruomenės tradicijų puoselėjimas‘‘.Bendruomenė turi tradiciją papuošti eglutę prie bendruomenės namų kalėdiniu laikotarpiu. Tai labai pagyvina bendrą kaimo vaizdą ir visus labai džiugina. Bet iš tiesų mes puošiame ne eglutę, o tują, kadangi eglutės nėra. Mes prašėme finansinės paramos eglutės nupirkimui iš Raudondvario medelyno, norėjome ją pasodinti prie bendruomenės namų ir kasmet kalėdinių laikotarpiu ją puošti. Ji daug metų džiugins butkiškiečius. Lėšų prašėme tik eglutės nupirkimui – parsivežimo ir pasodinimo išlaidas padengs bendruomenė.
Butkiškės bendruomenė kasmet rengia vasaros palydėtuvių šventę. Šiemet tai jau buvo dvidešimta bendruomenės organizuojama šventė. Jos metu kaip visada sveikiname būsimus pirmokėlius ( jiems dovanojame rašybos ir piešimo priemonių) , abiturientams ir šventės vedėjams dovanojame knygas. Juk knyga – tai geriausia dovana. Reikia ir dovanų maišelių, rėmelių, dovanojimo popieriaus.
Raseinių rajono administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros ir bendruomenės aktyvinimo programos paraiškų vertinimo komisija mūsų prašymą išnagrinėjo ir patenkino. Mums skirta 275 eurai paramos lėšų. Už juos mes nupirkome eglutę, knygų ir kanceliarinių prekių. Pasodinta eglutė daug metų džiugins butkiškiečius. Ją puošime mes, vėliau galės puoši mūsų vaikai ir anūkai.
Tradicinės šventės metu buvo apdovanoti būsimi pirmokėliai, abiturientai, naujagimių susilaukę tėveliai, gražiausių sodybų šeimininkai, renginio vedėjai.
Visa tai leis dar labiau suaktyvinti bendruomenės veiklą ir patenkins bendruomenės narių poreikius.


Bendruomenės pirmininkas Linas Bielskis