text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Mirklių kaimo bendruomenės mažieji ir suaugusieji vyko į ekskursiją į Klaipėdą. Aplankėme Bijotų pirmąjį Lietuvos muziejų. Pamatėme Kaltinėnuose aukščiausią Prisikėlimo kryžių. Rietavo dvare Oginskių rezidenciją. Kėlėmės keltu į Jūrų muziejų, matėme delfinų pasirodymą. Vykome prie jūros, maudėmės, žaidėme įvairius žaidimus.

Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“, todėl ir toliau skatina savo bendruomenės narius visur saugiai elgtis.

Vykstant autobuse vyko saugaus eismo viktorina, kurią pravedė ir įteikė dovanėles policijos atstovė bendruomenių pareigūnė Giedrė Deveikienė priminė saugaus eismo taisykles. Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė ir projekto vadovė Gražina Andraitienė visiems išdalino saugaus eismo priemones. Minint Lietuvos šimtmetį, visi saugiai ir laimingai su Lietuvių liaudies dainomis grįžome į namus. Nuoširdus ačiū už ekskursijos finansavimą Raseinių rajono savivaldybei.

Raseinių rajono Mirklių kaimo

bendruomenės pirmininkė

Gražina Andraitienė