text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

2022 m. birželio 19 d. ankstų saulėtą rytą, gerai nusiteikę Mirklių kaimo bendruomenės nariai drauge vyko su kitų bendruomenių nariais į ekskursiją į Širvintų rajoną, Kernavę. Bendruomenės nariai susipažino su Kernavės istorija. Pasigrožėjo nuostabiais, įspūdingais piliakalniais, kvapą gniaužiančiais panoraminiais vaizdais. Pasivaikščiojome tarp didingų piliakalnių, pajautėme jų magiškas galias.
     Bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2022-2023m.“ ir kelionės metu buvo organizuojamas, bendruomeniškumas, dalyvavo vaikučiai, senjorai. Tikslas šviesti bendruomenės narius, saugaus eismo klausimais, siekiant mažinti nukentėjusiųjų keliuose skaičių. Taip pat siekiama skatinti visus saugiai elgtis kelyje, ir stebint pėsčiuosius. Važiuojant autobuse prisiminėme saugaus eismo taisykles. Buvo organizuojama vaikučiams ir suaugusiems viktorina. Bendruomenės pirmininkė išdalino atšvaitus ir kitas reikiamas priemones su šviesą atspindinčiais elementais. Tuo užtikrinome, kad saugiai nuvyksime ir saugiai grįšime į namus.

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės
pirmininkė Gražina Andraitienė