text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Rugsėjo pirmoji išskirtinė diena, kai tėvai ir vaikai jaučia didelę šventę, tačiau tą dieną galbūt ne visi susimąsto ir skuba ne tik eidami per gatvę, bet ir važiuodami automobiliu. O ypač tėveliai veždami mažuosius į darželį. Todėl asociacija „Kaimo svetainė“ nusprendė nuvykti į darželius, kuriuos lanko asociacijos narių vaikai, ir paklausinėti pačių mažiausių, kaip juos tėveliai atveža ar atlydi į darželius.
Nuvykus į darželius buvo pravestos eismo saugumo pamokėlės. Vaikai buvo labai aktyvūs, pasakojo, kaip juos tėveliai veda į darželį, kad reikia dėvėti atšvaitus ir visad būti saugiems.
Po pamokėlės visiems vaikučiams buvo išdalinta po atšvaitą, o tiems, kas greičiausiai atsakė į klausimus, buvo įteiktos šviesą atspindinčios eismo saugumo priemonės. Taip pat įteikėme po šviesą atspindinčią liemenę ar rankinę auklėtojoms bei padėjėjoms, kurios prisidėjo prie šios eismo saugumo pamokėlės.
Lietuvos automobilių kelių direkcija pakviesdama 2020 metais dalyvauti organizacijas eismo saugumo projekte asociacija „Kaimo svetainė“ panoro taip pat išbandyti naują sritį ir ėmėsi organizuoti eismo saugumo akcijas ir renginius. Akcijos metu buvo paliesta pati mažiausia amžiaus grupė- ikimokyklinio amžiaus vaikai.
Džiaugiamės, kad mus su didžiausiu džiaugsmu priėmė darželių auklėtojos. Iš viso išdalinome 47 atšvaitus, 5 krepšius ir 5 liemenes.