text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Gruodžio 18 d. vakarą visi skubėjo į eglutės įžiebimo šventę prie Berteškių bendruomenės namų. Ši šventė Berteškių kaimui šiemet reikšminga ir tuo, kad iki artėjančių švenčių pradžios Raseinių rajono savivaldybės administracija įgyvendino projektą „Berteškių kaimo bendruomenės namų aplinkos sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poreikiams“, finansuotą Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ ir savivaldybės biudžeto lėšomis. Rangos darbų metu UAB „Vigatas“ naujomis trinkelėmis ir skaldos danga išklojo aikštę prie bendruomenės namų, atnaujino atraminę sienelę, įrengė naujus suoliukus, o mažiesiems kaimo gyventojams yra pastatytas žaidimų įrenginys (laipynė-čiuožykla). Naujos aikštelės atidaryme dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius, Betygalos seniūnijos seniūnas Stanislovas Totilas, o nuotaikingą programą dovanojo Raseinių rajono kultūros centro darbuotojų kūrybinė grupė. Kaimo vaikučiai labiausiai džiaugėsi, kad juos su dovanomis aplankė Kalėdų senelis, kad kaimą puoš eglutė.
Bendruomenės nariai atnaujintoje aikštelėje galės organizuoti ir daugiau renginių, o už įgyvendintą projektą dėkoja Raseinių rajono savivaldybei, projekto vadovui Donatui Griciui, Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyr. specialistui, už kokybiškus darbus – UAB „Vigatas“ direktoriui Arvydui Lukminui ir darbų vadovui Albinui Martišiui, Betygalos seniūnijos seniūnui Stanislovui Totilui. Gražių, jaukių artėjančių švenčių visiems.