text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Gruodžio 18 dienos popietę kaimų bendruomenės „Pagraja“ gyventojai rinkosi į eglutės įžiebimą. Po kurio laiko kaimų gyventojai vėl susirinko į šventę ir dalinosi nuoširdžiomis šypsenomis. Popietė prasidėjo lauke. Atrodo, jog visi susipažinome iš naujo, kadangi tai pirmas renginys po ilgo, varginančio karantino. Lauke šokome šokius ir laukėme, kol visi susirinks. Susirinkusiems sveikinimo žodį tarė bendruomenės pirmininkas Vidas Lukošius. Po šiltų sveikinimo žodžių prasidėjo diskusija su vaikais apie Kalėdų senelį. Išsiaiškinome, kur gyvena Kalėdų senelis ir staiga jis pasirodė. Kalėdų senelis pastebėjo, kad bendruomenės kieme trūksta pagrindinio Šv. Kalėdų simbolio – Kalėdų eglutės, tad nedelsiant Kalėdų senelis padėjo įžiebti eglutę ir dovanojo šventinius fejerverkus.
Kad Kalėdų senelis nepervargtų ir vaikai nesušaltų, popietę pratęsėme bendruomenės namuose. Čia vaikai bandė įrodyti Kalėdų seneliui, kokie jie buvo geri šiais metais, deklamavo nuostabius eilėraščius. Už vaikų gerumą ir nuoširdumą – senelis dovanojo saldainius, kuriais vaikai labai džiaugėsi. Žinojome, kaip Kalėdų senelis skuba pas kitus vaikus, todėl popietę tęsėme be Kalėdų senelio. O, kad tėveliai nesijaustų nuskriausti ir neliktų be dovanėlių, jų laukė – viktorina. Šioje viktorinoje jie puikiai pasirodė. Nespėjus perskaityti klausimo, jau pasigirsdavo atsakymas. Po viktorinos vienos iš mamų Vitos Petravičienės iniciatyva, vakarą palydėjome giesme „Tyli naktis“, kuri priminė, kad visa, kas bloga reikia palikti praeityje ir stengtis būti nuoširdesniems. Juk kaimynai yra žmonės, kurie visada šalia. Norisi padėkoti šventės rėmėjams Raseinių rajono kultūros centrui. Renginio metu matėsi, kaip nuoširdžiai visi šypsojosi, tai organizatoriams yra pats didžiausias įvertinimas ir stimulas eiti toliau.
Gruodžio mėn. 26 dieną Kalėdų senelis aplankė visus bendruomenės narius įteikė dovanėles ir palinkėjo jiems gerų ateinančių metų sveikatos pasisekimo Naujuose 2022 metuose. Kaimų bendruomenė „Pagraja“ 2022 metais birželio mėnesį minės savo veiklos 20-ąjį jubiliejų. Tad gyventojams reikia neužmiršti bendruomeniškumo! Nuoširdžiai dėkojame visiems atvykusiems į šventę, bei prisidėjusiems prie jos organizavimo.


Monika Zakaitė renginio vedėja