text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Vasario 9-sios vakare, nepabūgę žiemiško šaltuko ir krintančių snaigių, kaulakiškiai rinkosi į Pagojukų seniūnijos aktų salę, į rengin ,,Švęskime laisvę kartu su soliste Sigute Trimakaite“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.
Po meninės programos organizavome viktoriną ,,Būk, matomas tamsoje!“. Ją pradėjo bendruomenės tarybos narys Algimantas informacija, kad vykdome projektą ,,Eismo saugumas bendruomenėse“. Jis akcentavo, kad svarbu gyvenime žinoti, kaip būti saugiu ir sveiku, bet svarbiausia nepamiršti ir laikytis saugaus eismo taisyklių keliuose bei gatvėse, kad nelaimė nevilgytų žmonių veidų ašarų lietus. Algimantas pasidžiaugė, kad per 2017 metus mūsų apylinkėse nebuvo eismo nelaimių, kad pėstieji yra atidūs keliuose, tačiau turime ir toliau būti budrūs. Viktorinos ,,Būk, matomas kelyje!“ dalyviai privalėjo atsakyti į 10 klausimų. Buvo suburtos trys komandos: mamos ir dukrų komanda ,,Mažoji šeimynėlė“, jaunuolių komanda ,,Smalsuolės“ ir senjorų ,,Saugūs žmonės“. Geriausiai sekėsi ,,Mažajai šeimynėlei“. Visų komandų nariams padovanojome bukletus apie saugų eismą, atšvaitus ir po saldų prizą. Dalyviams – sirgaliams buvo apdovanoti atšvaitai. Priminėme visiems saugaus eismo taisykles ir priemones, padedančias būti matomais tamsoje. Akcentavome, kad labai svarbu stebėti kitus eismo dalyvius ir sustabdyti eismo pažeidėjus, kol neįvyko nelaimė. Visi supratome, kad ši veikla svarbi visiems gyventojams ir būtinybė nuolat galvoti apie atsakomybę ir saugų elgesį keliuose. Liko tik įsiminti, kad kasdien būtume atidūs ir matomi keliuose bei gatvėse, kad skaudžios nelaimės niekad neaptemdytų mūsų gyvenimo.

Bendruomenės pirmininkė Elena Pocienė