text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Visuomeninė organizacija ,,Kaulakių kaimo bendruomenė‘‘ kovo mėnesį teikė paraišką pagal 2022 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisyklių antrąją veiklos sritį ,, Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas , pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams‘‘ su tikslu įrengti lauko treniruoklių aikštelę Kaulakių kaime gyventojams aktyviam kūno kultūros sporto ir laisvalaikio bei bendravimo vietą, tenkinant kaimo žmonių poreikius. Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos patvirtino projekto ,,Lauko treniruoklių aikštelės įrengimas Kaulakių kaime, pritaikant ją gyventojų poreikiams‘‘ paraišką Nr.NPKB-22-V-204 ir skyrė 5500,00 Eur, 11 proc. projekto vertės išlaidų, tai yra 679,78 Eur prie projekto įgyvendinimo prisidėjo Raseinių rajono savivaldybė iš Kaimo plėtros programos. Bendra projekto vertė 6179,78 Eur.
Šalia vaikų ir šeimų poilsio zonos projekto įgyvendinimo metu sumontuoti aštuoni lauko treniruokliai, pritaikyti įvairaus amžiaus gyventojams ir du suoliukai – poilsiui bei bendravimui, naujų idėjų aptarimui. Šios viešosios erdvės praplėtimas yra patrauklesnės poilsio ir sveikatingumo pagerinimas Kaulakių ir aplinkinių kaimų jaunimui, suaugusiems, senjorams svečiams, neįgaliesiems ir skirtas Lietuvos jaunimo ir savanorystės ir šeimų poilsio zonos projekto įgyvendinimo metu sumontuoti aštuoni lauko treniruokliai, pritaikyti įvairaus amžiaus gyventojams ir du suoliukai – poilsiui bei bendravimui, naujų idėjų aptarimui. Šios viešosios erdvės praplėtimas yra patrauklesnės poilsio ir sveikatingumo pagerinimas Kaulakių ir aplinkinių kaimų jaunimui, suaugusiems, senjorams svečiams, neįgaliesiems ir skirtas Lietuvos jaunimo ir savanorystės metams. Visi , norintys galės treniruotis nemokamai tvirtais treniruokliais, atliekančiais 12 funkcijų, kurios sudarys galimybę stiprinti visą kūną. Projekto dėka mūsų kaimas taps traukos centru, patenkins žmonių poreikį – prasmingai praleisti laisvalaikį bet kuriuo laiku.
Esame dėkingi Žemės ūkio ministerijai, Raseinių rajono savivaldybei už projekto finansavimą, bet ir savanoriams prisidėjusiems prie aikštelės paruošimo darbų.
Džiaugiamės nauja viešąja sveikatingumo vieta kaime.

Bendruomenės pirmininkė Elena Pocienė

Nuotraukos bendruomenės tarybos narės Neringos Rusteikienės