text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

   Atėjus rudeniui, dažnai susimąstome apie savo ir kitų saugumą keliuose. Ilgais ir tamsiais vakarais ypatingai būtina pasirūpinti priemonėmis, kurios atspindi šviesą ir leidžia mums saugiai jaustis keliuose bei būti matomais kitų eismo dalyvių.

    Galvodami apie tokią būtinybę ir besirūpindami savo bendruomenės gyventojais, Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ nariai stengiasi organizuoti kuo daugiau saugaus eismo renginių. Jau kelerius metus vykstanti ši graži tradicija leidžia priminti žmonėms eismo taisykles, aprūpinti juos priemonėmis, kurios apsaugo gatvėse ir keliuose.

Vykdydama saugaus eismo projektą, kuri organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“, Rugsėjo 26-ąją  surengė dviračių žygį. Jis buvo skirtas tarptautinei dienai be automobilio. Aktyviai susirinkę dalyviai ne tik sportiškai praleido popietę, bet ir pabendravo, pasidžiaugė vienas kito draugija, atsakinėjo į klausimus apie saugų eismą, buvo apdovanoti atšvaitais ir liemenėmis bei pasivaišino bendruomenės narės Astos pagaminta koše.

Tokios popietės ne tik vienija bendruomenės narius, suteikia progą pabūti su senai matytais draugais, bet kartu atlieka ir kitokią misiją. Jų dėka esame dar ir dar kartą priversti apgalvoti apie savo elgesį keliuose, apie būtinybę ne tik apsisaugoti, bet ir apsaugoti pažįstamą, draugą – kiekvieną, kuris tampa eismo dalyviu. Viliamės, kad tokie renginiai, sąmoningas visų žmonių mąstymas ir noras sumažinti nelaimes keliuose, greitu metu duos teigiamų rezultatų ir apie įvykusias avarijas išgirsime vis mažiau.

Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ pirmininkė Judita Stoškienė

2015-10-10-1 2015-10-10-1