text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

„Kas tikisi išlikti sveikas tinginiaudamas, tas elgiasi taip pat kvailai, kaip žmogus, manantis tylėjimu patobulinsiąs savo balsą (Senovės graikų istorikas ir filosofas Plutarch)“.
Rugpjūčio 25-ąją, nepabūgę apniukusio dangaus, nusiteikę ryžtingai, maži ir dideli rinkomės prie Šiluvos bibliotekos, kur išklausėme labai rimtą bendruomenės „Aušrinė“ pirmininkės saugaus elgesio keliuose instruktažą, gavome po ryškiaspalvę liemenę, kurios dėka buvome iš toli pastebimi vairuotojų ir kitų eismo dalyvių. Pasidabinę dovanomis ir susirikiavę į koloną pajudėjome link Katauskių kaimo, kur sodyboje „Pakalnė“ visų žygio dalyvių laukė įvairios veiklos. Atvykę ir atsigaivinę, norintys galėjo dalyvauti sportinėse rungtyse, spręsti bibliotekininkės paruoštą kryžiažodį apie Vilhelmą Storastą – Vydūną, pamankštinti smegenis žaidžiant šaškėmis, na, o kiti galėjo atgauti jėgas skaitydami patinkančias knygas ramiose sodybos vietelėse. Pailsėję, atgavę jėgas, atsiėmę medalius, pajudėjome atgal link Šiluvos. Nors grįžtant ir pradėjo lynoti, tačiau tai nesutrukdė minti su šypsenomis veiduose ir žygio prisiminimai, tikime, dar ilgai neišdils iš atminties.
Dėkojame sodybos „Pakalnė“ savininkams Jolantai ir Eugenijui Aukštakiams už galimybę pasisvečiuoti, bendruomenei „Aušrinė“ už šviesą atspindinčias ryškiąsias liemenes, o susirinkusiems dviratininkams – už geras emocijas ir pavyzdingą elgesį žygio metu.

Justina Sebeckytė ir Neringa Aleksandravičiūtė