text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

           Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga jau eilę metų įgyvendina projektą „Eismo saugumas bendruomenėse“. Šiemet, minint atkurtos Lietuvos 100-metį, spalio 19 d. Skaistgiryje, Joniškio r. buvo pasodinta ketvirtoji saugaus eismo giraitė.
Lietuvos atkūrimo 100-mečiui paminėti ir respublikiniam konkursui „Eismo saugumas bendruomenėse“ įprasminti Skaistgiryje (uolyno tvenkinių ir poilsio zonų prieigose), Joniškio rajone buvo sodinama „Trispalvė saugaus eismo giraitė“. Šiame respublikiniame projekte jau šešerius metus aktyviai dalyvauja Raseinių rajono kaimo bendruomenės, kurios vykdydamos saugaus eismo projektus aktyviai bendradarbiauja su policijos, švietimo ir kitų įstaigų bei organizacijų specialistais. Šimtmečio saugaus eismo giraitės sodinimo akcijoje dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis, Skaistgirio seniūnija, Šiaulių AVPK Joniškio rajono PK pareigūnai, Raseinių rajono atstovai iš Gėluvos, Šiluvos, Berteškių, Žaiginio, Anžilių kaimo bendruomenių ir Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos. Į talką sugužėjo ir didžiulis būrys bendruomeniškų vietos gyventojų, o kartu su jais akcijoje dalyvavo ir pats projekto simbolis – Katinas. Pasodinti 45 ąžuolai: geltonalapiai, žalialapiai, raudonalapiai, kurie simbolizuoja bendruomenės pastangas skatinti žmonių pilietiškumą ir saugų elgesį kelyje. Ąžuoliukų sodinimą lydėjo skambanti muzika ir vieningai sudainuota daina „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“, atliekama Skaistgirio kultūros namų etnografinio ansamblio. Padėkota organizatoriams, projekto dalyviams, aktyviai prisijungusiems prie Šimtmečio saugaus eismo giraitės sodinimo.
Dėkojame Raseinių rajono savivaldybei už transportą nuvykimui į renginį.