text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra birželio 7 d. Kauno rajone, Noreikiškėse organizavo seminarą „Jaunimo įtraukimas ir lyderystės skatinimas kaimo bendruomeninėje veikloje“, Jame dalyvavo Raseinių rajono vietos veiklos grupės „Raseinių krašto bendrija“ darbuotojos, Girkalnio, Berteškių, Žaiginio ir Nemakščių kaimo bendruomenių jaunimo atstovės, Savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Sirvidienė. Seminaro lektorius Marius Ulozas kvietė visus diskutuoti ką reiškia būti jaunu, akcentavo kokios yra šiuolaikinio jaunimo tendencijos. Daug dėmesio buvo skirta temai, kaip į kaimo bendruomenių veiklą įtraukti jaunimą, kas jaunimui yra įdomu ir patrauklu. Tikimės, kad seminaro dalyviai, ypač mūsų bendruomenių jaunimas grįžo su naujomis idėjomis ir mintimis.
    Po seminaro vyko LEADER bendradarbiavimo ir vietos projektų, skirtų kaimo jaunimui, gerųjų pavyzdžių konkurso rezultatų pristatymo ir apdovanojimo renginys. Raseinių rajono VVG šiam konkursui buvo pateikusi teritorinio bendradarbiavimo projektą „Šildanti šviesa“. VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros Socialinio bendradarbiavimo skatinimo skyriaus vedėja Kristina Mockutė apdovanojimą už jaunimo bendruomeniškumo skatinimą per kūrybines veiklas dovaną įteikė Raseinių rajono VVG pirmininkei Irenai Dapkuvienei.