text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Gera bendrauti ir bendradarbiauti, dalintis geromis emocijomis ir pasisemti patirties svetur, pamatyti gražių Lietuvos vietų, pažinti nuostabių jos žmonių.

Spalio 5-osios popietę Šiluvos mėgėjų meno teatro kolektyvas „Cinkelis“ išsiruošė į Merkinę, kur miestelio gyventojams dovanojo E. Untulio nesusipratimų komediją“ Čerauninkės eksperiments“. Merkinės kultūros centro teatro aktoriai dalyvavo Šiluvos devyndienyje 2019, tad, vykdydami mainus, ir mes keliavome pas juos. Šiltai sutiktos, apdovanotos aplodismentais ir dovanomis, su plačiomis šypsenomis veiduose dėkojome ir mes merkiniškiams.

Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ pirmininkės įgaliotos surengėme saugaus eismo akciją-viktoriną, patikrinome saugaus eismo keliuose žinių bagažą, padovanojome šviesą atspindinčių priemonių, kad tamsiais rudens ar žiemos vakarais, keliaudami keliu pėstieji būtų labiau matomi ir saugesni. Saugokime save ir savo artimuosius.

Bendruomenės tarybos narė, „Cinkelio“ aktorė Justina