text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

2022 m. kovo mėn. VO kaimų bendruomenė „Butkiškės“ pateikė paraišką „Viešosios erdvės Butkiškės kaime tvarkymas“ pagal 2022 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai remti teikimo taisykles. 2022m gegužės mėnesį Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos mums atsiuntė patvirtinimo raštą, kad mūsų projektui „Viešosios erdvės Butkiškės kaime tvarkymas“ Nr. NKPB -22-V-21 skirta 5500eurų parama. Dar 679,78 euro mums skyrė Raseinių rajono savivaldybė. Tai buvo projekto kofinansavimas. Bendra projekto vertė 6179,78 euro.
Projekto metu planavome pastatyti naujas saugias sūpuokles, kuriose vienu metu galėtų suptis du 3-12 metų vaikai ir pakeisti du jau taip pat susidėvėję stalai su suolais, kur stalo ilgis būtų ne mažesnis kaip 2,50m, įsigyti traktoriuką – žoliapjovę ne mažesnės nei 10 KW galingumo, žolės pjovimui.
Projekto įgyvendinimo metu buvo pastatyti 2 stalų su suolais komplektai, kiekvienas 3 m ilgio. Pastatėme naujas dvivietes supynes su čiuožykla. Nupirkome naują 11,3 KW galingumo traktoriuką- žoliapjovę. Projekto rezultatai skatins kaimo gyventojų užimtumą, kūrybiškumą, iniciatyvas, tenkins viešuosius poreikius bei leis įvairiapusiškai vykdyti bendruomenės veiklą. Įgyvendintas projektas prisidės prie Butkiškės gyventojų ir turistų poilsio kokybės gerinimo, kraštovaizdžio gražinimo. Šio projekto rezultatais naudosis virš 300 kaimo gyventojų. Atnaujintoje viešoje erdvėje atsiras galimybė leisti laisvalaikį, ypač jaunoms šeimoms su mažamečiais vaikais. Įgyvendinus projektą, padidės socialinė nauda Butkiškės ir aplinkinių kaimų gyventojams, kaimas taps patrauklesnis, tikimąsi, kad jame pasiliks ar atvyks gyventi dar daugiau jaunų žmonių.
Atnaujinta viešoji erdvė taps puikia vaikų ir mamų poilsio zona ir kiekvienas vaikas čia patirs geras emocijas, nuotykius, lavinsis ir tobulės. Manome kad šis projektas padidins bendruomenės narių ir kaimo gyventojų aktyvumą dalyvaujant ir kitose bendruomenės veiklose, sutvarkyta erdvė taps kaimo gyventojų bei atvykusių svečių traukos centru, skatins gyventojus burtis ir bendrauti.
Čia visiems bus gera pailsėti.
Bendruomenės pirmininkas Linas Bielskis