text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Lapkričio 11 d. vyko Raseinių r. Šiluvos gimnazijos organizuotas rajoninis renginys „Žibintų šventė”, skirta Šv. Martyno dienai paminėti.
VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ džiaugiasi glaudžia ir gražia bendryste su Raseinių r. Šiluvos gimnazija ir gimnazijos bendruomenės pakvietimu, šventės metu vykdė saugaus eismo akciją „Būk saugus ir pastebėtas gatvėje“. Vykdomos akcijos tikslas, priminti ir skatinti visus eismo dalyvius elgtis atsakingai, naudoti atšvaitus bei kitas saugumo priemones su šviesą atspindinčiais elementais.
Akcijos metu buvo išdalinta įvairiausių šviesą atspindinčių priemonių – pakabukų, liemenių, juostelių. Ypač daug dėmesio buvo skiriama vaikams. Kalbėjimas su vaikais apie saugų eismą gali padėti išvengti nelaimingų nutikimų kelyje. Akcijos vykdytojai akcentavo, kad tik visų mūsų pastangomis galima išvengti skaudžių nelaimių keliuose.

Bendruomenės tarybos narė Neringa Aleksandravičiūtė