text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

2022 m. lapkričio 14 d. po pietų vyko saugaus eismo akcija „BŪK SAUGUS IR MATOMAS“. Akcijoje dalyvavo Raseinių rajono policijos bendruomenės pareigūnai Darius Jonaitis ir Giedrė Deveikienė. Taip pat prisijungė Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Audronė Bliskienė ir Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė. Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamame konkurse ,,Eimo saugumas bendruomenėse 2022-2023 m.“, kasmet organizuoja įvairias veiklas, kurių metu vaikai ir suaugusieji skatinami saugiai ir atsakingai elgtis kelyje, primenamos Kelių eismo taisyklės ir kaip reikia jų laikytis. Šios Akcijos metu Raseinių mieste penkiose vietose prie pėsčiųjų perėjų gyventojams buvo dalinami atšvaitai, ryškiaspalvės liemenės su šviesą atspindinčiais elementais. Buvo primenama, kaip svarbu atšvaitus taisyklingai segėti tamsoje ir išvengti nelaimės kelyje, būsime saugūs, jei rūpinsimės ne tik savimi, bet ir kitais eismo dalyviais.
Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.
Būkime matomi ir saugūs keliuose!

Raseinių rajono Mirkių kaimo bendruomenės pirmininkė
Gražina Andraitienė