text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Beveik visi namuose turime daiktų, kurie pabodo, kurių nepaliečiame metų metus. Drabužiai, avalynė, knygos, žurnalai, žaislai, indai, suvenyrai ir pan. – ko tik neperpildyti mūsų namai! Berteškių bendruomenės nariai įgyvendina savo iniciatyvą ir pakvietė gyventojus keistis tarpusavy tuo, kas pabodo, užuot pirkus vis naujus ir naujus. Kuo mažiau pirksime naujų daiktų, tuo labiau tausosime planetos išteklius, mažinsime atliekų kiekį ir prisidėsime prie tvarumo, Europos žaliojo kurso. Bendruomenė pakvietė nereikalingus, bet dar tvarkingus daiktus perduoti į Berteškių daiktų mainų stotelę, kuri įkurta Berteškių bendruomenės/kultūros namuose. Joje bus išdėlioti dėvėti (o gal ir nereikalingi nauji) daiktai, o kiekvienas apsilankęs galės nemokamai pasirinkti ir pasiimti daiktų, kurie jiems pravers. Kviečiame visus neišmesti naudojimui tinkamus daiktus, o perduoti bendruomenei. Tikimės, kad mainų stotelėje bus ir nuo remonto atlikusių tapetų, dažų, indų, laisvalaikio inventoriaus, tekstilės gaminių ir pan. Jei gyventojai turės didesnių gabaritų daiktų (baldų, buitinės technikos ir kt.) bus galima užrašyti ant lapelio ir palikti informaciją daiktų mainų stotelėje.
Į daiktų mainų stotelės atidarymą atvyko Betygalos seniūnijos seniūnas Stanislovas Totilas. Jis pasidžiaugė gražia bendruomenės iniciatyva. Atidarymo proga dėvėtų rūbų, žaislų, avalynės bendruomenei dovanojo Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijos Raseinių skyrius, labai ačiū jam už reikalingą paramą. Apsilankyti Berteškių daiktų mainų stotelėje galima antradieniais – penktadieniais 12.30 val. -17.30 val.
Tikimės, kad vieniems nereikalingi daiktai kitiems bus labai reikalingi, suteiks džiaugsmo, gal bus kūrybiškai panaudoti.